orchid-left

12 grudnia 2018

Lipodyn concentrate cream dr Spiller

Bardzo lubię kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji domowej - teraz w szafce są kremy dr Spiller. Wczoraj przyszła klientka, która kupiła krem po raz pierwszy i prosiła o wymianę na inny. Nie robię tego, ale tym razem chodziło o krem lipodyn, który używam po zabiegach z kwasami, akurat miałam otworzyć nowy więc się zgodziłam. Wymieniała ponieważ był zbyt tłusty. Nie miała racji, akurat ten krem zawiera 77% lipidów wzmacniających barierę lipidową skóry, a pani tej bariery właściwie nie miała. Tłuszcz, tłuszczowi nie równy, nie wystarczy, że jakiś tłusty krem zawiera lipidy, które tylko chronią skórę, dobra emulsja powinna oprócz lipidów zawierać składniki współdziałające ze skórą
( biomimetyczne) oraz wiążące wodę w naskórku. Dlatego jeden tłusty krem kosztuje 10 zł, a inny 100.-ten pierwszy tylko ochrania skórę przed utratą wody i to krótki czas, a ten drugi poprawia mikrokrążenie, chroni błony komórkowe, odmładza. Moje klientki po kuracji Lipodynem pozbywają się kłopotów z prosakami, a odnowiona bariera lipidowa pozwala na używanie tylko mgiełki do pielęgnacji latem, skóra przestaje być ściągnięta i sucha.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Witaj, jeśli dany artykuł cię zainteresował proszę nie wahaj się i zamieść komentarz. Możesz również zadać mi tutaj pytanie. Nie ukaże się od razu na blogu,najpierw sama go przeczytam.. Jesli chcesz otrzymać odpowiedz, podaj swój adres kontaktowy.
Ewa Maria Wanke

orchid-right